İKSV Alt Kat, 17. İstanbul Bienali kapsamında Jan Michalski Vakfı desteğiyle hazırlanan Opti ile Pesi: Şiirli Yollar kitabına özel etkinlikler düzenliyor. 6-8 yaş gruplarına yönelik olarak hazırlanan ve İKSV Alt Kat’ta gerçekleştirilecek etkinliklere katılım ücretsizdir. Tüm katılımcıların etkinlik için belirtilen yaş aralığında olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Etkinliklere okul, dernek ya da sivil toplum kuruluşları adına yapılacak grup rezervasyonu için aşağıdaki formun doldurulması gereklidir. Bireysel kayıtlar kabul edilmemektedir.

Her etkinlik için kontenjan en az 15, en fazla 25 kişidir.

Katılımcılar arasında özel gereksinimi olan bireyler varsa, bu bilginin rezervasyon öncesinde İKSV Alt Kat ekibine e-mail yoluyla iletilmesini ve atölye sırasında bu gereksinimlerin karşılanıp karşılanamayacağı konusunda teyit alınmasını rica ederiz.

Katılımcıların kısıtlı kapasiteden eşit olarak faydalanabilmesi için her okulun veya kurumun rezervasyonu 1 atölye ile sınırlıdır, kayıt yaparken bu sayının aşılmamasına özen gösterilmesini rica ederiz

Tüm sorularınızı altkat@iksv.org adresine mail ile gönderebilirsiniz.

Etkinlikler tarihlere göre sıralanmıştır.
Lütfen rezervasyon yaptırmak istediğiniz etkinliği seçerek, bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurunuz.
Opti ile Pesi: Şiirli Yollar Etkinlikleri (6-8 yaş) 6 Ekim Perşembe, 10.00-11.00 / İKSV Alt Kat - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
13 Ekim Perşembe, 10.00-11.00 / İKSV Alt Kat - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
27 Ekim Perşembe, 10.00-11.00 / İKSV Alt Kat - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
3 Kasım Perşembe, 10.00-11.00 / İKSV Alt Kat - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
Atölye Bilgileri

- Etkinlikler ücretsizdir.

-Etkinliklerin dili Türkçe’dir.

- Etkinlik kapasiteleri 25 kişi ile sınırlıdır.

- Etkinliklerde oturma düzeni yoktur.

- Etkinlikler; belirtilen tarihlerde İKSV Alt Kat’ta gerçekleştirilecektir.

- Etkinlikler ilgili yaş gruplarına uygun olarak tasarlanmıştır.

- İKSV, Covid-19 önlemleri kapsamında alınacak kararlar doğrultusunda atölyenin çevrimiçi olarak gerçekleştirilmesi hakkını saklı tutar.

- Etkinliklerde ulaşım için servis ya da kumanya desteği sağlanmamaktadır. Katılımcılara bu konularda bilgi verilmesi kayıt yaptıran kişi ya da kurumun sorumluluğundadır.

- Kayıt sonrası İKSV Alt Kat tarafından mail ile gönderilen, atölyeye ait bilgilerin katılımcılara iletilmesi kayıt yaptıran kişi ya da kurumun sorumluluğundadır.

- Kayıt sonrası İKSV Alt Kat tarafından mail ile gönderilen Açık Rıza Formu’nun her katılımcının ebeveyni tarafından imzalanması ve etkinlik günü İKSV Alt Kat ekibine teslim edilmesi kayıt yaptıran kişi ya da kurumun sorumluluğundadır.
Kurum Adı
İlgili Kişinin Adı-Soyadı
E-posta
Telefon
Kişisel Veriler Aydınlatma Metni’ni okudum ve kabul ediyorum.
Açık Rıza Metni’ni okudum ve kabul ediyorum.
Kabul Ediyorum Kabul Etmiyorum