İKSV Alt Kat, 17. İstanbul Bienali kapsamında Vuslat Vakfı işbirliğiyle “Cankulağıyla Dinleme” etkinlikleri düzenliyor. 7-9 yaş gruplarına yönelik olarak Küçük Mustafa Paşa Hamamı’nda gerçekleştirilecek etkinliklere katılım ücretsizdir. Tüm katılımcıların etkinlik için belirtilen yaş aralığında olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Etkinliklere bireysel rezervasyonla katılım için aşağıdaki formun doldurulması gereklidir.

Her etkinlik için kontenjan en az 15, en fazla 20 kişidir.

Katılımcılar arasında özel gereksinimi olan bireyler varsa, bu bilginin rezervasyon öncesinde İKSV Alt Kat ekibine e-mail yoluyla iletilmesini ve atölye sırasında bu gereksinimlerin karşılanıp karşılanamayacağı konusunda teyit alınmasını rica ederiz.

Katılımcıların kısıtlı kapasiteden eşit olarak faydalanabilmesi için her etkinliğe bir defa kayıt yapılmasına özen gösterilmesini rica ederiz.

Tüm sorularınızı altkat@iksv.org adresine mail ile gönderebilirsiniz.

Etkinlikler tarihlere göre sıralanmıştır.
Lütfen rezervasyon yaptırmak istediğiniz etkinliği seçerek, bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurunuz.
“Cankulağıyla Dinleme” Etkinlikleri 5 Kasım Cumartesi 11.00-12.00 / Küçük Mustafa Paşa Hamamı - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
5 Kasım Cumartesi 13.00-14.00 / Küçük Mustafa Paşa Hamamı - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
12 Kasım Cumartesi 11.00-12.00 / Küçük Mustafa Paşa Hamamı - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
12 Kasım Cumartesi, 13.00-14.00 / Küçük Mustafa Paşa Hamamı - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
Atölye Bilgileri

- Etkinlikler ücretsizdir.

- Etkinliklerin dili Türkçe’dir.

- Etkinlik kapasiteleri 20 kişi ile sınırlıdır.

- Etkinliklerde oturma düzeni yoktur.

- Etkinlikler; belirtilen tarihlerde Küçük Mustafa Paşa Hamamı’nda gerçekleştirilecektir.  

- Etkinlikler ilgili yaş gruplarına uygun olarak tasarlanmıştır.

- İKSV, Covid-19 önlemleri kapsamında alınacak kararlar doğrultusunda atölyenin çevrimiçi olarak gerçekleştirilmesi hakkını saklı tutar.

- Etkinliklerde ulaşım için servis ya da kumanya desteği sağlanmamaktadır.

- Açık Rıza Formu’nun her katılımcının ebeveyni tarafından onaylanması ve etkinlik günü İKSV Alt Kat ekibince ıslak imzalı olarak teslim alınması gerekmektedir.
Çocuğun Adı Soyadı
Çocuğun Doğum Tarihi
Veli Adı
Veli Soyadı
E-posta
Telefon
Kişisel Veriler Aydınlatma Metni’ni okudum ve kabul ediyorum.
Açık Rıza Metni’ni okudum ve kabul ediyorum.
Kabul Ediyorum Kabul Etmiyorum