Lütfen rezervasyon yaptırmak istediğiniz etkinliği seçerek, bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurunuz.
Etkinlikler UNUTMAK Bir Hatırlama Projesi, 28 Kasım Cumartesi 15:00, İstiklal Caddesi. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
* YEDEK LİSTE: UNUTMAK Bir Hatırlama Projesi, 28 Kasım Cumartesi 15:00, İstiklal Caddesi. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
UNUTMAK Bir Hatırlama Projesi, 28 Kasım Cumartesi 18:30, İstiklal Caddesi. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
* YEDEK LİSTE: UNUTMAK Bir Hatırlama Projesi, 28 Kasım Cumartesi 18:30, İstiklal Caddesi. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
UNUTMAK Bir Hatırlama Projesi, 29 Kasım Pazar 15:00, İstiklal Caddesi. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
* YEDEK LİSTE: UNUTMAK Bir Hatırlama Projesi, 29 Kasım Pazar 15:00, İstiklal Caddesi. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
UNUTMAK Bir Hatırlama Projesi, 29 Kasım Pazar 18:30, İstiklal Caddesi. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
* YEDEK LİSTE: UNUTMAK Bir Hatırlama Projesi, 29 Kasım Pazar 18:30, İstiklal Caddesi. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
UNUTMAK Bir Hatırlama Projesi, 30 Kasım Pazartesi 17:00, İstiklal Caddesi. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
* YEDEK LİSTE: UNUTMAK Bir Hatırlama Projesi, 30 Kasım Pazartesi 17:00, İstiklal Caddesi. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
UNUTMAK Bir Hatırlama Projesi, 30 Kasım Pazartesi 20:00, İstiklal Caddesi. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
* YEDEK LİSTE: UNUTMAK Bir Hatırlama Projesi, 30 Kasım Pazartesi 20:00, İstiklal Caddesi. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
UNUTMAK Bir Hatırlama Projesi, 1 Aralık Salı 17:00, İstiklal Caddesi. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
* YEDEK LİSTE: UNUTMAK Bir Hatırlama Projesi, 1 Aralık Salı 17:00, İstiklal Caddesi. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
UNUTMAK Bir Hatırlama Projesi, 1 Aralık Salı 20:00, İstiklal Caddesi. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
* YEDEK LİSTE: UNUTMAK Bir Hatırlama Projesi, 1 Aralık Salı 20:00, İstiklal Caddesi. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
Okuma Tiyatrosu: Bir Hikayemiz Var Bizim, 24 Kasım Salı, 20.00, Salon İKSV. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
* YEDEK LİSTE: Okuma Tiyatrosu: Bir Hikayemiz Var Bizim, 24 Kasım Salı, 20.00, Salon İKSV. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
* UNUTMAK oyunu için rezervasyon kapasitesi dolmuştur. Yedek listeye kayıt yaptırabilirsiniz. Rezervasyon yaptıran kişiler arasından oyuna katılamayacağını belirten olması durumunda yedek listeye rezervasyon yapan izleyicilerimiz sırayla bilgilendirilerek etkinliğe davet edilecektir.
Adı
Soyadı
Eposta
Telefon
Kişisel Veriler Aydınlatma Metni’ni okudum ve kabul ediyorum.