Lütfen rezervasyon yaptırmak istediğiniz etkinliği seçerek, bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurunuz. • Sergi ziyareti için size ayrılan süre, rezervasyonunuzun başlangıcından itibaren 45 dakikadır. Sergiyi bu süre içinde ziyaret etmeniz gerekmektedir. Ziyarete geç gelmeniz durumunda çıkış saatiniz aynı kalacak, sergide geçirebileceğiniz süre azalacaktır.
İKSV Sesli Rehber uygulaması İstanbul Kültür Sanat Vakfı'nın 2018'deki 4. İstanbul Tasarım Bienali için geliştirdiği "Sesli Rehber" uygulaması, bu bienalde de sizlere eşlik etmek üzere, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) Türkiye desteğiyle Arapça seçeneği de eklenerek yenilendi. Sergiyi gezerken işlerle ilgili anlatımları dinleyebileceğiniz ücretsiz uygulamaya AppStore ve Google Play’den erişebilirsiniz.

APPSTORE | GOOGLE PLAY
Etkinlikler 12 Kasım
5. İstanbul Tasarım Bienali – Kara ve Deniz Kütüphanesi ziyareti, 12 Kasım Perşembe, 12.30, ARK Kültür. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
5. İstanbul Tasarım Bienali – Kara ve Deniz Kütüphanesi ziyareti, 12 Kasım Perşembe, 15.00, ARK Kültür. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.

13 Kasım
5. İstanbul Tasarım Bienali – Kara ve Deniz Kütüphanesi ziyareti, 13 Kasım Cuma, 11.15, ARK Kültür. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
5. İstanbul Tasarım Bienali – Kara ve Deniz Kütüphanesi ziyareti, 13 Kasım Cuma, 12.30, ARK Kültür. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
5. İstanbul Tasarım Bienali – Kara ve Deniz Kütüphanesi ziyareti, 13 Kasım Cuma, 16.15, ARK Kültür. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.

14 Kasım
5. İstanbul Tasarım Bienali – Kara ve Deniz Kütüphanesi ziyareti, 14 Kasım Cumartesi, 10.00, ARK Kültür. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
5. İstanbul Tasarım Bienali – Kara ve Deniz Kütüphanesi ziyareti, 14 Kasım Cumartesi, 11.15, ARK Kültür. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
5. İstanbul Tasarım Bienali – Kara ve Deniz Kütüphanesi ziyareti, 14 Kasım Cumartesi,12.30, ARK Kültür. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
5. İstanbul Tasarım Bienali – Kara ve Deniz Kütüphanesi ziyareti, 14 Kasım Cumartesi, 13.45, ARK Kültür. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
5. İstanbul Tasarım Bienali – Kara ve Deniz Kütüphanesi ziyareti, 14 Kasım Cumartesi, 15.00, ARK Kültür. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
5. İstanbul Tasarım Bienali – Kara ve Deniz Kütüphanesi ziyareti, 14 Kasım Cumartesi, 16.15, ARK Kültür. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.

15 Kasım
5. İstanbul Tasarım Bienali – Kara ve Deniz Kütüphanesi ziyareti, 15 Kasım Pazar, 10.00, ARK Kültür. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
5. İstanbul Tasarım Bienali – Kara ve Deniz Kütüphanesi ziyareti, 15 Kasım Pazar, 11.15, ARK Kültür. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
5. İstanbul Tasarım Bienali – Kara ve Deniz Kütüphanesi ziyareti, 15 Kasım Pazar, 12.30, ARK Kültür. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
5. İstanbul Tasarım Bienali – Kara ve Deniz Kütüphanesi ziyareti, 15 Kasım Pazar, 13.45, ARK Kültür. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
5. İstanbul Tasarım Bienali – Kara ve Deniz Kütüphanesi ziyareti, 15 Kasım Pazar, 15.00, ARK Kültür. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
5. İstanbul Tasarım Bienali – Kara ve Deniz Kütüphanesi ziyareti, 15 Kasım Pazar, 16.15, ARK Kültür. - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
Adı
Soyadı
Eposta
Telefon
Kişisel Veriler Aydınlatma Metni’ni okudum ve kabul ediyorum