ELEKTRONİK İLETİ ve KİŞİSEL VERİ ONAYI

İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı (İKSV) ile paylaştığım iletişim bilgileri (e-posta, telefon ve adres vd) kullanılmak sureti ile İKSV’nin sponsorları veya işbirliği yürüttüğü kurumların görünürlüklerini de içerebilen şekilde, düzenlediği etkinlikler, desteklediği veya iletişimini gerçekleştirdiği tüm faaliyetler konusunda tanıtım ve bilgilendirmeler, Lale Kart üyelikleri veya bilet satışları ve sair suretlerle vakfa bağış veya gelir elde etmek, anketler, kampanyalar yapabilmek amacıyla tarafıma ticari elektronik ileti ve diğer iletiler gönderilebilmesine izin/onay veriyorum. İKSV’nin bu elektronik ileti gönderim olanağı, elektronik ileti için red bildiriminde bulunmadığım sürece geçerliliğini sürdürecektir.

İKSV web sitesinde yayınlanmakta olan “Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme/Aydınlatma Belgesi”ni incelemiş ve belirtilen belge kapsamında aydınlatılmış olarak; paylaştığım kişisel verilerimin (ad-soyad, adres, e-posta, cep telefonu, okuduğum yüksekokul bilgileri vd) toplanmasına, İKSV CRM sisteminde kaydedilerek tutulmasına, işlenmesine, saklanmasına, güncellenmesine, kullanılmasına, e-ileti ve/veya SMS gönderilmesini sağlamak üzere aracı hizmet sağlayıcılar ve hizmet alınacak üçüncü kişilerle işlenmek veya saklanmak üzere yasal düzenlemenin öngördüğü önlemler gözetilerek yurtiçinde ve yurtdışına aktarılmasına, veri koruması ve güvenliği önlemlerine riayet olunarak ilgili üçüncü kişilerle gerekli olduğu ölçüde paylaşılmasına da 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) uyarınca açık onay veriyor; kişisel verilere ilişkin verdiğim açık onayın, elektronik ileti izninden bağımsız olarak, kişisel verilerimin silinmesi için talepte bulunmadığım sürece devam edeceğini açık rızamla onaylıyorum.
 

16. İstanbul Bienali kapsamında, ebeveynler ve bakım verenlerin 0-18 aylık bebekleriyle birlikte katılabileceği Bebekli Sabahlar turları, Bernard van Leer Vakfı’nın desteğiyle ücretsiz olarak düzenleniyor.

Bienal boyunca her çarşamba günü saat 10:00’da Pera Müzesi’nde düzenlenecek turlarla ilgili daha detaylı bilgi almak için altkat@iksv.org adresine mail atabilirsiniz.

Bebekli Sabahlar turu ile ilgili bilinmesi gerekenler:

- Bebekli Sabahlar turları, 0-18 ay arasında bebekleri olan ebeveyn ve bakım verenlere yöneliktir.
- Ebeveynleri ya da bakım verenleriyle birlikte tura katılacak bebeklerin yaş aralığı, turun rahat gerçekleştirilebilmesine imkân sağlaması açısından 0-18 ay olarak belirlenmiştir. 18 aydan büyük bebekler bu tura katılamayacaktır. Ancak tüm bienal mekânları bebekler de dahil olmak üzere her yaştan katılımcıya açıktır ve ücretsiz olarak ziyaret edilebilir.
- Tura alınabilecek katılımcı sayısı rezervasyonlarla sınırlıdır. Bebekler için rezervasyon alınmamakta, her yetişkin için ayrı rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.
- Bebekli Sabahlar turları boyunca ebeveynler ve bakım verenler, bienal mekânları içerisinde dinlenme olanağına sahiptir.
- Tur boyunca bienal alanında pusetle gezme olanağı sağlanacak ve müze içerisindeki asansörler kullanılabilecektir. Pera Müzesi’ndeki bienal sergisi üç kata yayıldığından ana kucağı ile gezilmesi kolaylık sağlayabilir.
- Pusetler müzenin giriş katındaki vestiyer alanına bırakılabilecektir. Müze içerisinde her katta WC mevcuttur.
- Turun süresi yaklaşık 1 saattir. Dileyen ebeveynler ve bakım verenler, bebeklerinin ihtiyaçları doğrultusunda turdan erken ayrılabilir.
- Tura bebekleriyle katılabilecek ebeveyn ve/veya bakım verenlerin sayısı en fazla iki kişidir.

Lütfen rezervasyon yaptırmak istediğiniz etkinliği seçerek, bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurunuz.
Please select the event that you wish to attend and fully complete the below form for reservation.

(Tura katılacak her yetişkin için ayrı rezervasyon yapılması gerekmektedir. Bebekler için rezervasyona gerek yoktur.)

Etkinlik / Event : Connection failed: Access denied for user 'sezen'@'localhost' (using password: YES)