ELEKTRONİK İLETİ ve KİŞİSEL VERİ ONAYI

İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı (İKSV) ile paylaştığım iletişim bilgileri (e-posta, telefon ve adres vd) kullanılmak sureti ile İKSV’nin sponsorları veya işbirliği yürüttüğü kurumların görünürlüklerini de içerebilen şekilde, düzenlediği etkinlikler, desteklediği veya iletişimini gerçekleştirdiği tüm faaliyetler konusunda tanıtım ve bilgilendirmeler, Lale Kart üyelikleri veya bilet satışları ve sair suretlerle vakfa bağış veya gelir elde etmek, anketler, kampanyalar yapabilmek amacıyla tarafıma ticari elektronik ileti ve diğer iletiler gönderilebilmesine izin/onay veriyorum. İKSV’nin bu elektronik ileti gönderim olanağı, elektronik ileti için red bildiriminde bulunmadığım sürece geçerliliğini sürdürecektir.

İKSV web sitesinde yayınlanmakta olan “Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme/Aydınlatma Belgesi”ni incelemiş ve belirtilen belge kapsamında aydınlatılmış olarak; paylaştığım kişisel verilerimin (ad-soyad, adres, e-posta, cep telefonu, okuduğum yüksekokul bilgileri vd) toplanmasına, İKSV CRM sisteminde kaydedilerek tutulmasına, işlenmesine, saklanmasına, güncellenmesine, kullanılmasına, e-ileti ve/veya SMS gönderilmesini sağlamak üzere aracı hizmet sağlayıcılar ve hizmet alınacak üçüncü kişilerle işlenmek veya saklanmak üzere yasal düzenlemenin öngördüğü önlemler gözetilerek yurtiçinde ve yurtdışına aktarılmasına, veri koruması ve güvenliği önlemlerine riayet olunarak ilgili üçüncü kişilerle gerekli olduğu ölçüde paylaşılmasına da 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) uyarınca açık onay veriyor; kişisel verilere ilişkin verdiğim açık onayın, elektronik ileti izninden bağımsız olarak, kişisel verilerimin silinmesi için talepte bulunmadığım sürece devam edeceğini açık rızamla onaylıyorum.
 

İKSV Alt Kat’ta çocukları, ara tatil boyunca birbirinden renkli atölyeler bekliyor.

İKSV Alt Kat’ın programında yer alan atölyeler, ücretsiz şekilde gerçekleştiriliyor.

Farklı yaş gruplarına yönelik çalışmaların yapılacağı programda, dört atölye yer alıyor:
❖ Filmlerle Keşfediyor, Düşünüyoruz detaylı bilgi için tıklayınız.
❖ Kitap Okuma Etkinlikleri detaylı bilgi için tıklayınız.
❖ Ritmik Beden Orkestrası detaylı bilgi için tıklayınız.
❖ Bu Kimin Sesi? detaylı bilgi için tıklayınız.
❖ Benim Dansım detaylı bilgi için tıklayınız.

- Atölyeler tamamen ücretsizdir.
- Atölyelerin hepsi Beyoğlu - Şişhane’de bulunan Nejat Eczacıbaşı Binası’ndaki İKSV Alt Kat: Öğrenme ve Etkileşim Alanı’nda gerçekleştirilecektir. Mekânın adresini harita üzerinde görmek için tıklayınız.
- Çocuklar atölyelere, yanlarında velileri olmadan katılacaktır.
- Atölyelere, başlangıç saatinden en az 15 dakika önce gelinmesi rica edilmektedir.
- Atölye başladıktan sonra, atölyeye katılım sağlanamamaktadır.
- Atölyelerde fotoğraf ve video çekimi yapılacaktır.

Lütfen rezervasyon yaptırmak istediğiniz etkinliği seçerek, bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurunuz.

Etkinlik :   Filmlerle Keşfediyor, Düşünüyoruz / 20 Ocak Pazartesi // 14.00-15.00 // 7-8 Yaş - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
  Filmlerle Keşfediyor, Düşünüyoruz / 21 Ocak Salı // 14.00-15.00 // 7-8 Yaş - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
  Filmlerle Keşfediyor, Düşünüyoruz / 23 Ocak Perşembe // 14.00-15.00 // 4-6 Yaş - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
  Filmlerle Keşfediyor, Düşünüyoruz / 27 Ocak Pazartesi // 14.00-15.00 // 9-10 Yaş - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
  Filmlerle Keşfediyor, Düşünüyoruz / 28 Ocak Salı // 14.00-15.00 // 9-10 Yaş - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
  Filmlerle Keşfediyor, Düşünüyoruz / 30 Ocak Perşembe // 14.00-15.00 // 4-6 Yaş - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
  Kitap Okuma Etkinliği / 22 Ocak Çarşamba // 11.00-12.00 // 4-6 Yaş - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
  Kitap Okuma Etkinliği / 24 Ocak Cuma // 11.00-12.00 // 7-8 Yaş - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
  Kitap Okuma Etkinliği / 29 Ocak Çarşamba // 11.00-12.00 // 4-6 Yaş - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
  Kitap Okuma Etkinliği / 31 Ocak Cuma // 11.00-12.00 // 7-8 Yaş - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
  Ritmik Beden Orkestrası / 23 Ocak Perşembe // 11.00-12.00 // 9-10 Yaş - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
  Bu Kimin Sesi? / 28 Ocak Salı // 11.00-12.00 // 7-8 Yaş - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
  Benim Dansım / 29 Ocak Çarşamba // 13.30 – 14.30 // 7-8 Yaş - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
  Benim Dansım / 30 Ocak Perşembe // 11.00 – 12.00 // 9-10 Yaş - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
Adı :
Soyadı :
E-posta :
Telefon :
Çocuğunuzun adı ve soyadı :
Çocuğunuzun doğum tarihi (Gün-Ay-Yıl) :
Onay / Agreement   Rezervasyon Yapan Kişilere Ait Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni‘ni okudum ve onaylıyorum.