ELEKTRONİK İLETİ ve KİŞİSEL VERİ ONAYI

İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı (İKSV) ile paylaştığım iletişim bilgileri (e-posta, telefon ve adres vd) kullanılmak sureti ile İKSV’nin sponsorları veya işbirliği yürüttüğü kurumların görünürlüklerini de içerebilen şekilde, düzenlediği etkinlikler, desteklediği veya iletişimini gerçekleştirdiği tüm faaliyetler konusunda tanıtım ve bilgilendirmeler, Lale Kart üyelikleri veya bilet satışları ve sair suretlerle vakfa bağış veya gelir elde etmek, anketler, kampanyalar yapabilmek amacıyla tarafıma ticari elektronik ileti ve diğer iletiler gönderilebilmesine izin/onay veriyorum. İKSV’nin bu elektronik ileti gönderim olanağı, elektronik ileti için red bildiriminde bulunmadığım sürece geçerliliğini sürdürecektir.

İKSV web sitesinde yayınlanmakta olan “Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme/Aydınlatma Belgesi”ni incelemiş ve belirtilen belge kapsamında aydınlatılmış olarak; paylaştığım kişisel verilerimin (ad-soyad, adres, e-posta, cep telefonu, okuduğum yüksekokul bilgileri vd) toplanmasına, İKSV CRM sisteminde kaydedilerek tutulmasına, işlenmesine, saklanmasına, güncellenmesine, kullanılmasına, e-ileti ve/veya SMS gönderilmesini sağlamak üzere aracı hizmet sağlayıcılar ve hizmet alınacak üçüncü kişilerle işlenmek veya saklanmak üzere yasal düzenlemenin öngördüğü önlemler gözetilerek yurtiçinde ve yurtdışına aktarılmasına, veri koruması ve güvenliği önlemlerine riayet olunarak ilgili üçüncü kişilerle gerekli olduğu ölçüde paylaşılmasına da 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) uyarınca açık onay veriyor; kişisel verilere ilişkin verdiğim açık onayın, elektronik ileti izninden bağımsız olarak, kişisel verilerimin silinmesi için talepte bulunmadığım sürece devam edeceğini açık rızamla onaylıyorum.
 

23. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında, Bernard van Leer Vakfı’nın desteğiyle yayımlanan “Tiyatroda Bir Gün” çocuk kitabıyla bağlantılı özel etkinlikler, 22 Kasım Cuma günü Baba Sahne’de ve 23 Kasım Cumartesi günü UNIQ Hall’de ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.
Etkinlikler, 3-5 yaş (2014, 2015, 2016 doğumlular) ve 6-8 yaş grupları (2011, 2012, 2013 doğumlular) için ayrı ayrı düzenlenecek.
Çocuklar, etkinliklere bir yetişkin ile birlikte katılacaktır.
Etkinliklere, belirtilen yaş aralıkları dışındaki çocuklar kabul edilemeyecektir.
Etkinliklerde fotoğraf ve video çekimi yapılacaktır.

Lütfen rezervasyon formunu her çocuk için tek bir kez doldurunuz. Katılım teyidi için İKSV Alt Kat ekibi sizinle bağlantıya geçecektir. Tüm sorularınız için altkat@iksv.org adresine mail atabilirsiniz.

Baba Sahne
Caferağa Mah. Bahariye Cad. Sakızgülü Sok. No:31/37 Kadıköy – İstanbul
Baba Sahne’nin adresini haritada görmek için tıklayınız.

UNIQ Hall
Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. No:4 Sarıyer – İstanbul
UNIQ Hall’ün adresini haritada görmek için tıklayınız.

Lütfen rezervasyon yaptırmak istediğiniz etkinliği seçerek, bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurunuz.
Please select the event that you wish to attend and fully complete the below form for reservation.

Etkinlik / Event :   22 Kasım Cuma, saat 12:00 – 13:00 / 3-5 yaş / Baba Sahne - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
  22 Kasım Cuma, saat 14:00 – 15:00 / 6-8 yaş / Baba Sahne - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
  23 Kasım Cumartesi, saat 13:00 – 14:00 / 3-5 yaş / UNIQ Hall - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
  23 Kasım Cumartesi, saat 15:00 – 16:00 / 6-8 yaş / UNIQ Hall - Bu etkinlik için kapasitemiz dolmuştur, ilginiz için teşekkür ederiz.
Adı / Name :
Soyadı / Surname :
E-posta / E-mail :
Telefon / Phone :
Çocuğunuzun adı ve soyadı :
Çocuğunuzun doğum tarihi (Gün-Ay-Yıl) :
Onay / Agreement   Rezervasyon Yapan Kişilere Ait Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni
I have read and consent to the text of Information Note on the Processing of Personal Data Belonging to Persons who make a Reservation.